• Чиновник или госолигарх? Павел Ливинский запутался в «Россетях» title=
  Чиновник или госолигарх? Павел Ливинский запутался в «Россетях»
 • Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори нелегітимними та звинувачує в цьому владу Президента і народ title=
  Олег Чеславський НЕ потрапивши до Київської міської ради вважає вибори нелегітимними та звинувачує в цьому владу Президента і народ
 • Олег Чеславський – імітатор-русофоб з манією величі, що давно втратив відчуття реальності. Відкриваємо його паралельний та істинний світ title=
  Олег Чеславський – імітатор-русофоб з манією величі, що давно втратив відчуття реальності. Відкриваємо його паралельний та істинний світ
 • Казахский «дон» рвется к мировому наркогосподству title=
  Казахский «дон» рвется к мировому наркогосподству
Понедельник, 02 Август 2021 00:00

Місія ОБСЄ зафіксувала минулої доби 425 порушень «тиші» на сході України ИзбранноеСММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 408 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 17 таких порушень на Луганщині.

Об этом сообщает Политика РУ


Як передає Укрінформ, про це повідомляється у щоденному звіті № 177/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 31 липня 2021 року.


"У Донецькій області Місія зафіксувала 408 порушень режиму припинення вогню, зокрема 32 вибухи (2 розриви та 30 вибухів невизначеного походження)", — йдеться у звіті.


Більшість порушень режиму припинення вогню сталися на схід від ділянки розведення в районі н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька).


За попередній звітний період у цій області було зафіксовано 173 порушення режиму припинення вогню, деякі з яких також сталися поблизу ділянки розведення в районі Петрівського.


"У Луганській області СММ зафіксувала 17 порушень режиму припинення вогню, зокрема 7 вибухів невизначеного походження", — йдеться у звіті.


Більшість порушень режиму припинення вогню сталися на північ і захід від ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).


За попередній звітний період на Луганщині було зафіксовано 25 порушень режиму припинення вогню.


Як відомо, після засідання Тристоронньої контактної групи 22 липня 2020 року, на якому була досягнута домовленість про додаткові заходи з посилення режиму припинення вогню, починаючи з 00:01 27 липня 2020 року і до кінця звітного періоду Місія зафіксувала понад 47 тис. порушень режиму припинення вогню (зокрема, понад 13 тис. вибухів) в Донецькій і Луганській областях.


«Аргумент»


Источник: Архив компромата

Лента новостей