• Рестарт НАПК: что важно учесть title=
  Рестарт НАПК: что важно учесть
 • Це не політичний проект, це народний проект: Ukraine Іnform створили мобільний додаток title=
  Це не політичний проект, це народний проект: Ukraine Іnform створили мобільний додаток
 • Михайло Яринич виграє мажоритарку, а “Слуга народу” набирає близько 27% голосів виборців title=
  Михайло Яринич виграє мажоритарку, а “Слуга народу” набирає близько 27% голосів виборців
 • Украинская "дочка" девелоперской компании PBG S.A. скрыла на официальном сайте всю финансовую документацию, надеясь остановить следствие title=
  Украинская "дочка" девелоперской компании PBG S.A. скрыла на официальном сайте всю финансовую документацию, надеясь остановить следствие
Вторник, 14 Ноябрь 2017 13:14

На замовлення Пашинського суд порушує права американського громадянина

У Печерському районному суді міста Києва продовжується слухання справи американського інвестора, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка. На замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського та глави МВС Арсена Авакова бізнесмена намагаються незаконно заарештувати.

При цьому права американського громадянина на захист цинічно порушуються. Зокрема, під час судового засідання 8 листопада суддя Печерського суду Тетяна Остапчук зобов’язала прокуратуру надати підозрюваному всі матеріали клопотання про взяття під варту англійською мовою.

А вже через три дні, 11 листопада, суддя Остапчук забула ухвалу, яку сама ж проголосила, та почала запевняти, що нічого не говорила про зобов’язання прокуратури щодо перекладу матеріалів подання англійською. Дивним чином її слова про необхідність перекласти документи зникли і з протоколу судового засідання. Але завдяки зробленому нами відеозапису ми можемо нагадати судді Остапчук, що саме вона ухвалила на засіданні 8 листопада.  

Що ж сталося із суддею Печерського суду за ці три дні? Пояснення дуже просте – тиск з високих кабінетів. Адже Ігор Бойко є власником фабрики, яка була прямим конкурентом кондитерської корпорації «Рошен». А також те, що Міністерство юстиції просто не знає, як пояснити у Міжнародному арбітражному суді, на яких підставах фабрику американського бізнесмена було захоплено спецназом поліції за особистим наказом міністра Авакова.

Наразі Ігоря Бойка позбавляють права захищати себе. Йому не надано можливості ознайомитись з матеріалами клопотання зрозумілою йому мовою, а саме – англійською. Суддя Остапчук впевнена, що володіння побутовою українською для американського громадянина достатньо, аби захищати себе у суді.

 • Читайте також: Порошенко знищує конкурента "Рошену"

Крім того, рідний син судді Тетяни Остапчук виявився співробітником Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Саме співробітники цього департаменту проводили обшуки у квартирі та офісі Ігоря Бойка 8 листопада. А керівники цього департаменту були присутні на судовому засіданні 11 листопада, відкрито демонструючи судді Остапчук, що кар’єра її сина залежатиме від того, яке рішення вона прийме.

Тут вбачається явний конфлікт інтересів. Адвокати американського бізнесмена подали клопотання про самовідвід судді, яка має зазначений конфлікт інтересів, однак суддя вирішила просто проігнорувати це клопотання.

Таким чином, справу Ігоря Бойка буде розглядати суддя, рідний син якої є підлеглим чиновників поліції, що подали клопотання про арешт. Сам бізнесмен, розуміючи увесь абсурд ситуації та спостерігаючи грубе порушення його прав, заявив, що суд перетворився на шоу. Він готовий хоч сьогодні піти до в’язниці, але не треба робити вигляд, що це законно.

Раніше повідомлялося про фальсифікацію Генеральною прокуратурою та Нацполіцією на замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського кримінальної справи проти власника Житомирської кондфабрики Ігоря Бойка.

Лента новостей

Рестарт НАПК: что важно учесть

16.07.2019

Це не політичний проект, це народний проект: Ukraine Іnform створили мобільний додаток

15.07.2019

Михайло Яринич виграє мажоритарку, а “Слуга народу” набирає близько 27% голосів виборців

15.07.2019

Украинская "дочка" девелоперской компании PBG S.A. скрыла на официальном сайте всю финансовую документацию, надеясь остановить следствие

15.07.2019

Встреча “польского инвестора” и обманутых покупателей квартир закончилась потасовкой

15.07.2019

ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ АДВОКАТСЬКОЇ РАДИ КИЇВЩИНИ

11.07.2019

«К гибели привела случайная цепочка трагических действий»: в «Самсоне» рассказали об инциденте в ночном клубе «Гранат»

11.07.2019

Микола Сірий: Ті, що вбили мільйони українців, тепер назвали партію ЗА ЖИТТЯ

11.07.2019

Ні дня без владного корита. Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак балотується у Раду по 124 виборчому округу Львівщини

10.07.2019

АНДРЕЙ ВАВРЫШ И ЕГО КРЕАТУРА АННА БОНДАРЬ РВУТСЯ ВО ВЛАСТЬ

05.07.2019