• Психологические расстройства и поведенческий фактор Вадима Гладчука title=
  Психологические расстройства и поведенческий фактор Вадима Гладчука
 • Украине важно не пропустить крайний срок либерализации рынка электроэнергии в июле - западные СМИ title=
  Украине важно не пропустить крайний срок либерализации рынка электроэнергии в июле - западные СМИ
 • Владимир Верхогляд — субъективная оценка title=
  Владимир Верхогляд — субъективная оценка
 • В новом рынке электроэнергии сдерживать рост тарифов может «Энергоатом», - директор «Энергоатом-Трейдинг» Бедин title=
  В новом рынке электроэнергии сдерживать рост тарифов может «Энергоатом», - директор «Энергоатом-Трейдинг» Бедин
Вторник, 14 Ноябрь 2017 13:14

На замовлення Пашинського суд порушує права американського громадянина

У Печерському районному суді міста Києва продовжується слухання справи американського інвестора, власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка. На замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського та глави МВС Арсена Авакова бізнесмена намагаються незаконно заарештувати.

При цьому права американського громадянина на захист цинічно порушуються. Зокрема, під час судового засідання 8 листопада суддя Печерського суду Тетяна Остапчук зобов’язала прокуратуру надати підозрюваному всі матеріали клопотання про взяття під варту англійською мовою.

А вже через три дні, 11 листопада, суддя Остапчук забула ухвалу, яку сама ж проголосила, та почала запевняти, що нічого не говорила про зобов’язання прокуратури щодо перекладу матеріалів подання англійською. Дивним чином її слова про необхідність перекласти документи зникли і з протоколу судового засідання. Але завдяки зробленому нами відеозапису ми можемо нагадати судді Остапчук, що саме вона ухвалила на засіданні 8 листопада.  

Що ж сталося із суддею Печерського суду за ці три дні? Пояснення дуже просте – тиск з високих кабінетів. Адже Ігор Бойко є власником фабрики, яка була прямим конкурентом кондитерської корпорації «Рошен». А також те, що Міністерство юстиції просто не знає, як пояснити у Міжнародному арбітражному суді, на яких підставах фабрику американського бізнесмена було захоплено спецназом поліції за особистим наказом міністра Авакова.

Наразі Ігоря Бойка позбавляють права захищати себе. Йому не надано можливості ознайомитись з матеріалами клопотання зрозумілою йому мовою, а саме – англійською. Суддя Остапчук впевнена, що володіння побутовою українською для американського громадянина достатньо, аби захищати себе у суді.

 • Читайте також: Порошенко знищує конкурента "Рошену"

Крім того, рідний син судді Тетяни Остапчук виявився співробітником Департаменту захисту економіки Національної поліції України. Саме співробітники цього департаменту проводили обшуки у квартирі та офісі Ігоря Бойка 8 листопада. А керівники цього департаменту були присутні на судовому засіданні 11 листопада, відкрито демонструючи судді Остапчук, що кар’єра її сина залежатиме від того, яке рішення вона прийме.

Тут вбачається явний конфлікт інтересів. Адвокати американського бізнесмена подали клопотання про самовідвід судді, яка має зазначений конфлікт інтересів, однак суддя вирішила просто проігнорувати це клопотання.

Таким чином, справу Ігоря Бойка буде розглядати суддя, рідний син якої є підлеглим чиновників поліції, що подали клопотання про арешт. Сам бізнесмен, розуміючи увесь абсурд ситуації та спостерігаючи грубе порушення його прав, заявив, що суд перетворився на шоу. Він готовий хоч сьогодні піти до в’язниці, але не треба робити вигляд, що це законно.

Раніше повідомлялося про фальсифікацію Генеральною прокуратурою та Нацполіцією на замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського кримінальної справи проти власника Житомирської кондфабрики Ігоря Бойка.

Лента новостей

Психологические расстройства и поведенческий фактор Вадима Гладчука

22.05.2019

Украине важно не пропустить крайний срок либерализации рынка электроэнергии в июле - западные СМИ

21.05.2019

Владимир Верхогляд — субъективная оценка

16.05.2019

В новом рынке электроэнергии сдерживать рост тарифов может «Энергоатом», - директор «Энергоатом-Трейдинг» Бедин

16.05.2019

ДТЕК заявляє про готовніcть до запуску нового ринку електроенергії з 1 липня

15.05.2019

Міненерго наполягає на запуску енергоринку з 1 липня - Насалик

15.05.2019

Павєл Малиш - луганський сепар, відмазаний ментами, знову рветься до влади в Северодонецьку

14.05.2019

Покупка ДТЭК двух облэнерго никак не повлияет на рынок распределения электроэнергии, - инвестаналитик

14.05.2019

Із 1 липня повинен запуститися ринок електроенергії - Гройсман

14.05.2019

Гладчук – досье вымогателя, схемы шантажа

14.05.2019