• Уборка урожая в Одесской области началась с рейдерства и стрельбы со стороны военных (фото, видео) title=
  Уборка урожая в Одесской области началась с рейдерства и стрельбы со стороны военных (фото, видео)
 • Тимошенко предлагает предоставить право законодательной инициативы укранцам title=
  Тимошенко предлагает предоставить право законодательной инициативы укранцам
 • Памфлет про сектантство, або як в Рівному з’явилась небезпечна секта - «Коло брехунів»! title=
  Памфлет про сектантство, або як в Рівному з’явилась небезпечна секта - «Коло брехунів»!
 • Активний туризм та подорож найдовшою печерою Європи title=
  Активний туризм та подорож найдовшою печерою Європи
Пятница, 27 Октябрь 2017 19:15

Світлана Заліщук приховує статки родини та бізнес брата у Москві? Featured

Народний депутат Світлана Заліщук приховує статки родини та бізнес брата у Москві? Про вказане повідомив на своїй сторінці у ФБ журналіст Андрій Дзиндзя.

 

 

Світлана Заліщук володіє 2 квартирами, про це всім відомо, не має сенсу повторюватися, а от батька та брата ще ніхто не перевіряв! У Світлани Заліщук не дуже велика родина, це вона, тато та брат. Але... 9 (Девять!!!) об'єктів нерухомості! НАВІЩО?????

 

Батько, Заліщук Петро Васильович, справді купив нерухомість у Миколаївській області, але Світлана не розповіла, що в кінці 2013 року він купив ділянку біля Януковича в Петрівцях, де нерухомість дуже недешева!

Судячи зі всього, на пенсію чоловік вийшов задля уникнення відповідальност перед законом за афери банку "Капітал"! Якійсь цікавий пенсіонер... Купляє два об'єкти нерухомості і ще один отримує у Жашкові у спадок!

 

Брат: Заліщук Володимир Петрович

 

Хочу окремо звернути Вашу увагу на нерухомість брата. Він також купив два об'єкта нерухомості у Петрівцях. Найцікавіше, що один з них був куплений під час Революції Гідності! Також нещодавно була куплена зімельна ділянка на березі Київського моря, у селі Пилява, ціна ділянки біля 40 тисячь доларів. Причому деякі з об'єктів брат купляв вже будучи банкротом, майно його фірми зараз знаходиться під арештом. А судячи з великої кількості фото Світлани з цих локацій, можна припустити, що саме вона є реальною власницею зазначає журналіст.

 

«Цікаві факти випливають. У той час, як уся країна воює з російськими загарбниками, рідний брат так сказати жіночого уособлення боротьби з корупцією продовжую прокручувати власні справи в росії, навіть отримує дозвіл на працю як генеральний директор підприємства на території рф. Гроші не пахнуть…» - пише блогер.

 

Нагадаємо, що це вже не перший «квартирний» скандал нардепа Світлани Заліщук. Раніше Світлана Заліщук  пояснювала походження коштів на придбання елітної квартири на вулиці Софіївській у м. Києві площею 158 кв.м. грошовою участю свого так би мовити чоловіка Мортена Енберга, якого зазначила в своїй декларації за 2015 рік. Разом з тим, в електронній декларації Заліщук С.П.  за 2016 рік чоловік вже зникає, а велика квартира залишається.