• В Одессе стартовал пятый юбилейный рейтинг «100 влиятельных одесситов» title=
  В Одессе стартовал пятый юбилейный рейтинг «100 влиятельных одесситов»
 • Польская PBG попала в скандал из-за операций в Украине title=
  Польская PBG попала в скандал из-за операций в Украине
 • «Ювелір Експо Україна» – найбільша виставка ювелірного мистецтва України title=
  «Ювелір Експо Україна» – найбільша виставка ювелірного мистецтва України
 • Кто главный одесский контрабандист? title=
  Кто главный одесский контрабандист?
Суббота, 14 Октябрь 2017 16:44

Певно, це велике щастя: народитися у таке світле свято — День Святої Покрови.

Та це не лише щастя, але й велика відповідальність — пройти свій життєвий шлях з честю. Особливо, якщо він довгий, виснажливий, коли на твоєму життєвому віку випадає і Голодомор, і репресії, і війна, і відбудова, й перебудова, й, нарешті — утвердження Незалежності рідної України.
Саме такі буремні події випали на життєвому шляху у Калинського Миколи Івановича. Це саме він не лише пройшов Другу світову війну від самого початку й до кінця, брав участь не тільки у визволенні Бердичева, але й взятті Берліна, а після війни всього себе присвятив медицині, лікуючи людей ледь не до своїх вісімдесяти років.
А сьогодні Почесному громадянину Бердичева, єдиному визволителю нашого міста, який залишається з нами в строю, Калинському Миколі Івановичу — сто років!!!
Вітали ми його сьогодні всі разом у святково-домашній атмосфері. Привітати іменинника з віковим ювілеєм прийшли і представники влади, і ветерани Другої світової, афганської та нинішньої російсько-української воєн, і митці, і школярі, і сусіди та добрі друзі і знайомі.
Миколо Івановичу! Свого часу Ви поставили перед собою мету — дожити до ста! Ви не лише її досягнули, але йшли до неї, залишаючи добрий слід у душах кожного, хто Вас знає! Сердечне Вам спасибі і доземний уклін! Ви — приклад для кожного з нас. Приклад того, як треба любити і цінувати рідну землю та шанувати людей.
Тепер же Ви поставили перед собою нову життєву мету. Переконаний — Вам під силу і її підкорити. А ми, дивлячись на Вас, на Ваше життєлюбство, спираючись на Вашу мудрість і величезний життєвий досвід, зробимо все, аби наша рідна бердичівська, українська земля завжди квітла під мирним небом!
Міцного Вам здоров’я, шанований мною і всіма, Миколо Івановичу!!! І миру всій нашій Україні!

Лента новостей