• Об’єднання учасників фондового та товарного ринків просять Президента не допустити знищення фондового ринку внаслідок дій НКЦПФР title=
  Об’єднання учасників фондового та товарного ринків просять Президента не допустити знищення фондового ринку внаслідок дій НКЦПФР
 • Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ title=
  Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ
 • Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ title=
  Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ
 • Вугільний “смотрящий” title=
  Вугільний “смотрящий”
Суббота, 09 Февраль 2019 00:00

Євген Бамбізов: Вдячний ЗМІ за професійне й небайдуже ставлення до роботи фіскальної служби України Featured

Сьогодні день розпочався з ранкової кави й невимушеної бесіди з журналістами – представниками провідних медіа: «Економічна правда» (Галина Калачова), «Українські новини» (Сергій Жолобецький), LIGA.net (Сергій Шевчук), Interfax-Україна (Анна Родічкіна), «Деловая столица» (Деніс Лавникевич), ОБОЗРЕВАТЕЛЬ (Олександр Литвин), РБК-Україна (Ростислав Шаправський)…

Вдячний своїм співрозмовникам за професійне й небайдуже ставлення до роботи фіскальної служби. Вдалося підняти чимало актуальних тем, що у всіх на слуху: поговорили про кампанію детінізації ринку праці, яка продовжується, про реформування ДФС й процес відшкодування ПДВ, про перспективи податку на виведений капітал й контроль за ТЦУ тощо…Не оминули й тему тотальної електронізації роботи ДФС – зокрема, впровадження електронної акцизної марки.

Ще один Е-напрямок, з яким ми познайомили представників медіа, – розвиток Електронного кабінету платника. До речі, якраз цими днями відмічаємо три роки від моменту його започаткування в модернізованому виді (подія відбулася 9 лютого 2016 року). Отже, весь лютий-2019 ми назвали місяцем електронізації: щодня оголошуємо про старт нових електронних сервісів.
20 робочих днів – 20 нових сервісів.

З початку лютого вже запрацювала їх ціла низка. Це, зокрема, автозаповнення платіжних доручень для сплати податків фізособами через Е-Кабінет; запит на отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами; он-лайн доступ для громадян до відомостей про об’єкти рухомого та нерухомого майна, які є об’єктами оподаткування; доступ до сформованих податкових повідомлень.

Вдосконалено електронну ідентифікацію фізичних та юридичних осіб в приватній частині ЕК. Також на базі Е-Кабінету об’єднали окремі сервіси для громадян: подання декларації про майновий стан і доходи, отримання довідки про доходи, сплата податків, реєстраційні дані, дані про об’єкти оподаткування тощо.

До кінця місяця плануємо ввести автоматизовану обробку поданих повідомлень та заяв, надати доступ платникам ПДВ до переліку ризикових платників та дипломатичних місій. Запровадимо можливість подання заяви на реєстрацію РРО в електронному вигляді, а також – автозаповнення та подання заяви для внесення змін до Державного реєстру фізосіб, можливість перегляду та вивантаження даних реєстру платників ПДВ та отримання інформації про нараховані доходи й утриманні податки для заповнення декларацій фізосіб за 2018 рік. Крім того, Електронний кабінет буде інтегровано з порталом Пенсійного фонду (щодо сервісу «Отримання інформації про суми нарахованих пенсій»).

В цілому, за три роки встигли немало. Е-Кабінет наповнився 80-ма сервісами та послугами, значно піднявся й їх рівень. Красномовна цифра: за цей період кількість користувачів з 12 тисяч зросла до 9,5 млн. осіб.

Тотальна електронізація ДФС набирає обертів. Щоб продемонструвати, з якою потужністю працює Е-сфера фіскальної служби сьогодні, наведу ще трохи статистики: в середньому за добу приймається та обробляється більше 1 млн. документів (максимальна можливість – 2,5 млн. документів). А за 1 секунду – близько 50 електронних документів.

Наша кінцева мета: перевести по максимуму роботу з платниками в режим он-лайн та виключити людський чинник у якомога більшій кількості сервісів та функцій. Сплата податків має бути максимально легкою, прозорою та зрозумілою процедурою. І – без жодного натяку на корупційні ризики.

Лента новостей

Об’єднання учасників фондового та товарного ринків просять Президента не допустити знищення фондового ринку внаслідок дій НКЦПФР

20.08.2019

Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ

17.08.2019

Нардеп Руслан Сольвар и министр Тарас Кутовой — организаторы ОПГ

17.08.2019

Вугільний “смотрящий”

16.08.2019

Корупционер Руслан Сольвар — не уплата налогов, незаконная вырубка леса, спонсировании сепаратистов, отмывании денег через УПЦ (МП)

16.08.2019

АКТИВАТОР РОСТУ PROVEOSTAR - ЛІДЕР АГРАРНОГО РИНКУ УКРАЇНИ!

15.08.2019

Династії львівського “Закону”

14.08.2019

Журналисты осудили заказные публикации и обратили внимание на фейковые «расследования» Вероники Мироновой

14.08.2019

Феросплавні підприємства України, сучасний олігархічний інструмент економічного тиску на об’єкти критичної інфраструктури енергетики та політичного впливу на нову владу

13.08.2019

ГО «Народна люстрація» просить президента України відсторонити злочинця Миколу Герасименка

11.08.2019