• Золотаревский, Слуцкий и Израилит. Немецкие мошенники попались в Украине title=
  Золотаревский, Слуцкий и Израилит. Немецкие мошенники попались в Украине
 • Новые истории, в лучших Традициях Гриши Мамки или какие коррупционные заказы нынешней власти актуальны title=
  Новые истории, в лучших Традициях Гриши Мамки или какие коррупционные заказы нынешней власти актуальны
 • В Ізмаїлі Президент України висловився за підтримку розвитку морегосподарського комплексу України title=
  В Ізмаїлі Президент України висловився за підтримку розвитку морегосподарського комплексу України
 • Сергей Положай вместе с титушками из охранной фирмы «Крок» выгнали невиновных людей на мороз title=
  Сергей Положай вместе с титушками из охранной фирмы «Крок» выгнали невиновных людей на мороз
Пятница, 12 Октябрь 2018 00:00

Сергій Шапран: Про холдинг Alumeta і європейський ринок Featured

У 2018 році до складу EBA увійшов Броварський алюмінієвий завод, торгова марка BRAZ. Потужне українське інноваційне підприємство замкнутого циклу, яке входить до складу ALUMETA Group  займає перше місце в Україні з виробництва алюмінієвого профілю. Про те, як таких результатів вдалося досягнути, сьогодні поговоримо з головою правління групи компаній «Alumeta» Сергієм Шапраном.

Чим саме є унікальним Броварський алюмінієвий завод?

Броварський алюмінієвий завод (BRAZ) – це підприємство, яке відоме цілодобовим виробництвом, повним виробничим циклом від лиття до виробництва готових деталей з алюмінію, що перевищує 22 000 тон щорічно. Також компанія активно використовує вторинну сировину в процесі виробництва. Завдяки великій кількості цехів Броварський алюмінієвий завод може виготовити алюмінієві вироби будь-якого розміру, текстури та кольору.

Як Вам вдається утримувати першість на українському ринку та розвиватися такими швидкими темпами?

Щоб розуміти, в чому саме полягає успіх слід зазначити, що BRAZ є частиною міжнародного промислово-інвестиційного холдингу ALUMETA Group, до складу якого також входять компанії-лідери в своїх галузях, такі як виробнича компанія Braz Line, інжинірингова компанія Braz Construction і ACORE Development Group– компанія, що займається будівництвом і капітальним ремонтом великих офісних будівель. «Alumeta» -це своєрідний замкнутий цикл виробництва, який дозволяє розвиватися кожній з наших компаній.

Своєю діяльністю «Alumeta» руйнує стереотип про неконкурентноздатність української продукції. Розкажіть про експортний потенціал 

Броварський алюмінієвий завод відомий по всьому світу, оскільки підприємство експортує свою продукцію в 30 країн світу, ми є найбільшим українським експортером алюмінієвого профілю. Наші основні партнери – це Німеччина, Франція, Швейцарія, країни Балтії, Польща. Ми давно утвердилися на ринку ЄС як надійний партнер, співпрацею з яким пишаються відомі компанії. Водночас, ми впевнені, що нам є чим зацікавити країни Близького Сходу і Африки.

Відомо, що серед принципів роботи BRAZ є соціальна відповідальність. Розкажіть, на яких цінностях базується її діяльність

Ми ведемо бізнес, враховуючи інтереси суспільства, беручи на себе відповідальність за вплив нашої діяльності на споживачів, стейкохолдерів, працівників, громадськість і навколишнє середовище. В основу нашої роботи покладено створення міцних взаємин між бізнесом, суспільством і державою, поліпшення результативності бізнесу і показників прибутковості в довгостроковому періоді. Дотримуючись високих стандартів операційної та виробничої діяльності, соціальних стандартів якості роботи при прийнятті наших бізнес-рішень, ми прагнемо до мінімізації шкідливого впливу на навколишнє середовище при розширенні виробництва, асортименту продукції, впровадженні нових технологій або положень в групі компаній.

#Alumeta, #Braz, #Alumetagroup, #EBA, 

Лента новостей