• Рейдеры прикрываются НЛМК и Владимиром Лисиным title=
  Рейдеры прикрываются НЛМК и Владимиром Лисиным
 • Как «Самопоміч» и Садовой готовятся к выборам title=
  Как «Самопоміч» и Садовой готовятся к выборам
 • Феликс Бажанов владелец «Мастер-Капитал» использовал деньги вкладчиков для собственного проекта «Камаз-Мастер»? title=
  Феликс Бажанов владелец «Мастер-Капитал» использовал деньги вкладчиков для собственного проекта «Камаз-Мастер»?
 • Регионал-титушковод Москаленко управляет Киевщиной через марионетку Горгана, – расследование title=
  Регионал-титушковод Москаленко управляет Киевщиной через марионетку Горгана, – расследование
Пятница, 25 Май 2018 00:00

Директор Департаменту земельних ресурсів Олексій Поліщук «по-знайомству» роздає столичну землю Featured

Отримати земельну ділянку в приватну власність, тим більше в місті Києві, - майже неможливо для пересічного громадянина, навіть при наявності прав і пільг по цьому питанню, а от для впливових бізнесменів, банкірів, прокурорів, суддів, представників поліції, а тим паче працівників Адміністрації Президента не  має жодних заборон, бо вони є «потрібними» людьми для голови Департаменту земельних ресурсів Київської міської державної адміністрації Олексія Поліщука.

Так, за дружніми та взаємовигідними стосунками, Олексій  Поліщук «по-знайомству» роздає столичну землю своїм друзям, родичам та партнерам по бізнесу , що легко відстежити по рішеннях Київської міської ради, рекомендованих до прийняття саме керівником департаменту Олексійєм Поліщуком.

Проаналізувавши зазначені документи про відведення земельних ділянок у приватну власність лише за декілька останніх місяців, можна побачити надзвичайно цікаві прізвища осіб, інтереси яких особисто лобіює Олексій Поліщук, а зокрема:

ПОЛІЩУК ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА - заступник керівника Київської місцевої прокуратури №9 міста Києва.

ЮРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ, що з 2002 по 2012 рр. перебував  на керівних посадах у Службі безпеки України, а з травня 2012 р. призначений Керівником Міжвідомчого науково-дослідного центру з проблем боротьби з організованою злочинністю при Раді національної безпеки і оборони України.

СУХОМЛИН  ЛЮДМИЛА ОЛЕКСАНДРІВНА - дружина Сухомлина Олександра Андрійовича Головного спеціалісту Вищого господарського суду України , мати якого - Черноусенко Валентина Олександрівна, є головним консультантом в Адміністрації Президента України.

ДЕМ’ЯНЧЕНКО МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ, який є тестем головного спеціалісту відділу супроводження інформаційних систем та електронних реєстрів №5 Управління інформаційних систем та електронних реєстрів Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві Дем’янченко Юлії Федорівни.

НОВІКОВ  ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ - начальник управління кураторів банків Департаменту банківського нагляду Національного банку України

РЕВУК ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА - адвокат та рідна сестра власника мережі аптек Ревука Микола Миколайович, який значився у виборчому списку кандидатів у депутати до Київради від "Батьківщини" по Солом’янському одномандатному мажоритарному виборчому округу.

НОВОСЕЛЬСЬКИЙ ЄВГЕН МИКОЛАЙОВИЧ - інспектор СРПП МВС України.

БІЛІНЧУК ПАВЛО ОЛЕКСІЙОВИЧ - старший оперуповноважений Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області. Тут слід зауважити, що Олексій Поліщук  має досить тісні зв’язки з вишгородськими посадовцями, бо є депутатом Вишгородської міської ради. І саме в Вишгороді зосереджені активи фірм, власниками яких є члени його родини.

І це лише початок довгого переліку друзів Директора Київзему, які вже встигли скористатись прихильністю останнього! Нажаль вказати всіх, не вистачить шпальт, але і з цього зрозуміло, що діяльність Департаменту та особисто Поліщука потребує негайного втручання детективів Національного Антикорупційного Бюро України.

Джерело: vse.media

Лента новостей

Рейдеры прикрываются НЛМК и Владимиром Лисиным

21.07.2018

Как «Самопоміч» и Садовой готовятся к выборам

21.07.2018

Феликс Бажанов владелец «Мастер-Капитал» использовал деньги вкладчиков для собственного проекта «Камаз-Мастер»?

21.07.2018

Регионал-титушковод Москаленко управляет Киевщиной через марионетку Горгана, – расследование

21.07.2018

Анатолий Локтионов просится в Россию: Новые законы Великобритании перевели активы бывшего топ-менеджера «Роснефти» в разряд криминальных

21.07.2018

Острягина на хромой кобыле не объедешь. «Папа» нового главы Минприроды РФ завёл в Германии «отмывательный бачок»?

21.07.2018

Глава Росавиации опять ничего не знал? Подчинённый Александра Нерадько изобличён во взяточничестве

21.07.2018

Хлор від Коломойського. Чому українські міста опинилися на межі екологічної катастрофи

20.07.2018

В Николаеве работает магазин «АТБ», который опасен для жизни

20.07.2018

Промышленники и энергетики заявляют Гройсману о кризисе ж/д перевозок: простаивают 11 тысяч вагонов

20.07.2018