• Грановский работает над освобождением пожизненно осужденных title=
  Грановский работает над освобождением пожизненно осужденных
 • Три громких дела Александра Грановского: депутат работает над освобождением заключенным title=
  Три громких дела Александра Грановского: депутат работает над освобождением заключенным
 • Антон Бахаев и чистка Челябинской элиты title=
  Антон Бахаев и чистка Челябинской элиты
 • Арсен Аваков. Міністр закритих справ (розслідування) title=
  Арсен Аваков. Міністр закритих справ (розслідування)
Среда, 14 Февраль 2018 00:00

Відбувся круглий стіл за участі Міністерства юстицї та АПВУ на тему: «Уніфікація практики приватного виконання» Featured

Під час круглого столу «Уніфікація практики приватного виконання», який відбувся за участі керівництва Асоціації приватних виконавців України, Міністерства юстицї, наших міжнародних партнерів та приватних виконавців обговорили основні проблеми і виклики, з якими зіштовхнулися приватні виконавці у своїй практичній діяльності, та можливі шляхи їх вирішення.

Вважаю за потрібне організувати робочу групу з представників Мін‘юсту, НАІСу та Асоціації приватних виконавців для обговорення і узгодження проблемних питань.

Також рекомендую Асоціації приватних виконавців підтримувати зв‘язок з міжнародними партнерами і донорами, які нам допомагають у запровадженні реформи, для організації study visits і переймання позитивного досвіду інших країн у різних аспектах діяльності приватних виконавців. Підкреслюю, що Міністерство юстиції завжди готове чути, реагувати і допомагати приватним виконавцям у всіх починаннях. Тож чекаємо ваших ініціатив, будемо розглядати і опрацьовувати ваші побажання.
Джерело: unian.online