• ЮРИЙ СТОЛЯРЧУК ДОБИЛСЯ ОСВОБОЖДЕНИЯ КРИМИНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА МУЛЬТИКА title=
  ЮРИЙ СТОЛЯРЧУК ДОБИЛСЯ ОСВОБОЖДЕНИЯ КРИМИНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА МУЛЬТИКА
 • Сергій Шкляр повертається до команди Arzinger title=
  Сергій Шкляр повертається до команди Arzinger
 • Федерація роботодавців виступила ініціатором обговорення впровадження інституту аудиту пожежної небезпеки як альтернативи інспекціям держорганів title=
  Федерація роботодавців виступила ініціатором обговорення впровадження інституту аудиту пожежної небезпеки як альтернативи інспекціям держорганів
 • Як уберегтися від змій та врятуватися від укусів – Ігор Мізрах title=
  Як уберегтися від змій та врятуватися від укусів – Ігор Мізрах
Четверг, 08 Февраль 2018 00:00

Щербанка проти голів: Товпинець у відставку, Сігалу «ганьба». «Інвалідна схема» відібрала у громади понад дві тисячі гектарів землі Featured

05 лютого 2018 року ми, сумісно з головою ГО «Антикорупційний рух Півдня» Букачем В.М. побували в селі Щербанка Роздільнянського району Одеської області де відбулась зустріч громади села з головою Роздільнянської районної державної адміністрації Бараненко Наталією Вікторівною.

На зустріч також запросили Щербанського сільського голову Товпинець Ларису Євгенівну, та завітав «непрошений» гість – голова Роздільнянської районної ради Сігал Фелікс Володимирович. Однак громада села, під гасла «ГАНЬБА», вигнала Фелікса Володимировича з залу будинку культури.

Після пікету під Одеської обласної адміністрацією, про який ми писали в статті від «Пушкінська.нет»: «ИНВАЛИДНАЯ СХЕМА». НОВАЯ АФЕРА, ВНЕШНЕ ЗАКОННОЙ ПЕРЕДАЧИ ЗЕМЛИ В АРЕНДУ обласне керівництво звернуло увагу на цю проблему.

Саме тому, голова райдержадміністрації Бараненко Н.В. приїхала послухати обурення громади діями Щербанського сільського голови Лариси Товпинець, яка надала погодження, без розгляду питання на сесії сільради, ГУ Держгеокадастру в Одеській області на надання дозволу на розробку землевпорядної документації земель державної власності, які знаходяться у користуванні Національної академії аграрних наук України.

Принципова позиція мешканців села Щербанка – голова села Лариса Товпинець повинна піти у відставку. Але цьому процесу заважає голова районної ради Фелікс Сігал, які різноманітними способами тисне на депутатів з метою примусити їх не голосувати за відставку голови, яка вже написали заяву про складання своїх повноважень.

голова Роздільнянської районної ради Сігал Ф.В.

На останньої сесії, при розгляду питання відставки голови Товпинець Л.Є. не вистачило одного голосу для прийняття рішення. Мешканці села впевненні –  це наслідок багаточасового тиску на депутатів голови Роздільнянської райради Фелікса Сігала.

За вказаними подіями, з 08.11.2016 року слідчим ГУ Нацполіції в Одеській області Якименко А.П. розглядається кримінальне провадження №12016160000000688. За наявними даними, посадовими особами Національної академії аграрних наук України, за допомогою посадових осіб ГУ Держгеокадастру в Одеській області, впроваджується протиправний механізм по скороченню земельно-майнового комплексу НААНУ. За наявними даними, в цієї схемі також замішаний депутат Одеської обласної ради, колишній заступник прокурора Одеської області Фінік Владислав Васильович, який для цілей «відмивання земель» використовує підконтрольні йому ТОВ «Надія та допомога» і ГО «Асоціація ініціативних інвалідів».

депутат Фінік Владислав Васильович, старший партнер ТОВ «Адвокатська контора «Наші люди»

20 депутатів Одеської обласної ради, в 2016 році, звертались на сторінках «ПОЛИТРАДИ» з відкритим листом, в якому називали колишнього прокурора Фініка В.В. «Трунарем і вбивцею малого та середнього бізнесу».

прокурор Фінік Владислав Васильович, «Трунар і вбивця малого та середнього бізнесу»

Але, на даний час, на жаль, по кримінальному провадженню №12016160000000688 ще нікому не пред’явлено підозру за цим кримінальним провадженням. Сподіваємось, контроль з боку ГО «Антикорупційний рух Півдня» дасть позитивних зрушень в цьому напрямі.

За результатом зустрічі, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Бараненко Н.В., пообіцяла надавати підтримку громаді села, як юридичну, так і моральну. Голова ГО «Антикорупційний рух Півдня» Букач В.М. продовжить тримати під контролем хід розгляду кримінальної провадження №12016160000000688 та буде сприяти перегляду рішення ГУ Держгеокадастру в Одеській області, яким був наданий дозвіл на розробку землевпорядної документації земель державної власності, які знаходяться у користуванні Національної академії аграрних наук України.

На наступної сесії громада села Щербанка Роздільнянського району Одеської області, бути вимагати від своїх депутатів поставити питання недовіри голові села Лариса Товпинець, з метою усунення її з посади.

З місця події, журналіст Роман Варшанідзе оператор/монтаж Андрій Хлопчик

Источник: obozrevatel.online

Лента новостей

ЮРИЙ СТОЛЯРЧУК ДОБИЛСЯ ОСВОБОЖДЕНИЯ КРИМИНАЛЬНОГО АВТОРИТЕТА МУЛЬТИКА

25.05.2018

Сергій Шкляр повертається до команди Arzinger

25.05.2018

Федерація роботодавців виступила ініціатором обговорення впровадження інституту аудиту пожежної небезпеки як альтернативи інспекціям держорганів

25.05.2018

Як уберегтися від змій та врятуватися від укусів – Ігор Мізрах

25.05.2018

Директор Департаменту земельних ресурсів Олексій Поліщук «по-знайомству» роздає столичну землю

25.05.2018

Кому війна, а кому ставки на спорт в ОРДЛО

25.05.2018

Кому війна, а кому ставки на спорт в ОРДЛО

24.05.2018

Чи підвищаться ціни на проїзд або маніпуляції на гаманці українців

23.05.2018

Напередодні фіналу Ліги Чемпіонів Україна може знову стати жертвою масової вірусної атаки, – Сергій Демедюк

23.05.2018

Директор київського Департаменту земельних ресурсів Олесій Поліщук використовує пільги АТОвців у незаконних оборудках з землею

23.05.2018