• Олег Азаров агонизирует, предпринимая грязные попытки пролезть в мэрию title=
  Олег Азаров агонизирует, предпринимая грязные попытки пролезть в мэрию
 • Олег Азаров агонизирует, предпринимая грязные попытки пролезть в мэрию title=
  Олег Азаров агонизирует, предпринимая грязные попытки пролезть в мэрию
 • Гнатенко договорился с Давыдовым посадить на место мэра Азарова title=
  Гнатенко договорился с Давыдовым посадить на место мэра Азарова
 • Давыдов с Гнатенко пихают Азарова на мэры title=
  Давыдов с Гнатенко пихают Азарова на мэры
Вторник, 11 Август 2020 00:00

Вночі на Хмельниччині шукали 9-річного хлопчика Избранное10 серпня, близько 23.00 години до Городоцького відділу поліції звернулась 32-річна жителька села Бедриківці із повідомленням про зникнення 9-річного сина. За словами жінки, близько 20.00 години хлопчик пішов на місцевий стадіон на футбол, після чого безслідно зник. Його телефон був вимкнений.

Об этом сообщает FIB


На пошук неповнолітнього по тривозі був піднятий увесь особовий склад відділу поліції, долучились і місцеві жителі. Правоохоронці опитували родичів, друзів та однокласників школяра.


Читайте також: У Чернівцях 5-річний хлопчик травмувався на ескалаторі


Зрештою дитину знайшли близько пів на п’яту ранку у бабусі на сіннику. Правоохоронцям хлопчик пояснив, що загрався до темноти і боявся повертатися додому, щоб на нього не сварилися. Схвильованій мамі пообіцяв, що більше так робити не буде.


Принагідно працівники поліції закликають батьків більше уваги приділяти своїм дітям, контролювати їхній вільний час, проводити з ними роз’яснювальні бесіди, які попереджуватимуть такі прикрі випадки. І пам’ятайте, якщо ваша дитина зникла, або з нею трапилась інша неприємна ситуація — негайно телефонуйте до поліції, адже оперативність — запорука того, що вашу дитину повернуть додому цілою і неушкодженою.


Читайте також: На Львівщині 19-річний хлопець збив 4-річну дитину


Про це повідомив сектор комунікації поліції Хмельницької області.Джерело статті: “https://cometa.news/vnochi-na-hmelnichchini-shukali-9-richnogo-hlopchika/”